ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017 | ROČNÍK 2018 | ROČNÍK 2019 | ROČNÍK 2020-21
NEJBLIŽŠÍ TURNAJ: pátek 30.9.2022 19:00 - hrací místo Restaurace Siňorita, Chvalovická 1076, Pečky
CELKOVÉ POŘADÍ | VÝSLEDKY TURNAJŮ | SOUTĚŽ BINGO 180 | SOUTĚŽ ZAVŘENÍ 100+ | HRACÍ MÍSTA A KONTAKTY | KE STAŽENÍ | FACEBOOK | GENERÁTOR ČÍSEL | GENERÁTOR JACKPOTU
 
CELKOVÉ POŘADÍ TOUR
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO (KLUB)
REG. UŠO
ZÁKLADNÍ
ZVÝHODNĚNÉ
BODY
 
1.
Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha)
CZE008407
14
4
21300
 
2.
Švorc Jaroslav (Gladiators Lošany)
CZE065631
19
4
18950
 
3.
Machata Lukáš (Plechovky Pecky)
CZE010051
19
4
17650
 
4.
Tucker Luke (Čerti Kolín)
CZE045636
16
2
17600
 
5.
Chlumský Jiří (Čerti Kolín)
CZE053439
11
4
14750
 
6.
Pokorný Ladislav (Plechovky Pečky)
CZE006654
11
2
12450
 
7.
Rupík Tibor (Plechovky Pečky)
CZE017662
17
4
11450
 
8.
Bauer Pavel (Pečky)
CZE049631
17
4
10950
 
9.
Kladivo Aleš (Semtex Poděbrady)
CZE027944
14
4
10800
 
10.
Běhal Filip (Plechovky Pečky)
CZE027893
13
3
10450
 
11.
Jeřala Petr (Plechovky Pečky)
CZE001749
19
4
10050
 
12.
Klouda Vladimír (Plechovky Pečky)
CZE043069
12
2
9600
 
13.
Vlček Pavel (Plechovky Pečky)
CZE042184
12
4
9000
 
14.
Lexa Petr (Legie Praha)
CZE023169
7
2
8650
 
15.
Rupík Daniel (Plechovky Pečky)
CZE061197
18
4
8400
 
16.
Kladivo Pavel (Pečky)
CZE071129
15
4
8350
 
17.
Krupka Libor (Plechovky Pečky)
CZE054276
11
3
8250
 
18.
Andres Jaromír (Pečky)
CZE049852
13
4
8050
 
19.
Chrastný Jaroslav (Pečky)
CZE028029
11
3
7650
 
20.
Danoci Peter (Kolín)
CZE069460
9
4
7550
 
21.
Janeba Lukáš (Pečky)
CZE002052
12
4
6200
 
22.
Pikner Pavel (Čerti Kolín)
CZE053690
5
2
5950
 
23.
Novotný Bedřich (Plechovky Pečky)
CZE037674
7
2
4750
 
24.
Cmár Miroslav (Plechovky Pečky)
CZE043174
10
3
4600
 
25.
Křivka Lukáš (Zásmuky)
CZE066385
4
1
3900
 
26.
Tvrdíková Miroslava (Smrkáči Břežany)
CZE000727
5
1
3850
 
27.
Harazim Vlastimil (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE038036
6
1
3800
 
28.
Koszeghy Jiří (Plechovky Pečky)
CZE055208
4
1
3400
 
29.
Špringerová Zuzana (Kolin)
CZE039648
6
2
3300
 
30.
Starý František (Kouřim)
CZE060515
9
1
3250
 
31.
Šotola Jaroslav (Plechovky Pečky)
CZE044685
4
0
3000
 
32.
Mikoláš Jindřich (Cirkus Citrus Pečky)
CZE053606
5
0
2450
 
33.
Brychta Zdeněk (Plechovky Pečky)
CZE007353
4
0
2400
 
34.
Koníček Roman (Pátecká sportovní z.s.)
CZE031401
0
1
2300
 
35.
Chlumský Martin (Cerhenice)
CZE069253
3
1
2250
 
36.
Bureš Miloslav (Plechovky Pečky)
CZE037567
4
0
2100
 
37.
Čábelka Martin (Střelky Veltruby)
CZE010501
5
1
2050
 
38.
Novotný Jiří (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE009507
2
0
2000
 
39.
Koželský Lukáš (Pečky)
CZE062324
5
0
1750
 
40.
Koblížek Václav (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE058862
4
0
1700
 
41.
Soukup Martin (Pečky)
CZE071045
5
0
1550
 
42.
Bulgr Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE058131
3
0
1450
 
43.
Franc Miroslav (Čerti Poděbrady)
CZE034381
0
1
1300
 
44.
Růžička Josef (Bohemia Hearts Poděbrady)
CZE027945
1
1
1250
 
45.
Chlaň Radek (Cirkus Citrus Pečky)
CZE054252
4
0
1200
 
Malý Tomáš (Cirkus Citrus Pečky)
CZE035404
2
1
1200
 
47.
Pikner Patrik (Hlavečník)
CZE066899
2
1
1100
 
48.
Němec Petr (Kutná Hora)
CZE071196
3
0
1050
 
49.
Blumentál Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE068654
2
0
900
 
Vorlíček Václav (Semtex Poděbrady)
CZE033800
2
0
900
 
51.
Imlauf Jan (Cirkus Citrus Pečky)
CZE049058
1
0
850
 
52.
Procházka Adam (ŠK Křižáci Barrandov)
CZE064112
1
0
750
 
Štegl Petr (Pečky)
CZE001964
1
0
750
 
54.
Nejedlý Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE048390
1
0
650
 
Nepovím Miroslav (Plechovky Pečky)
CZE036243
1
0
650
 
Pejcha Martin (DC 180 Chemik Polabec)
CZE028534
1
0
650
 
Šafránek Martin (Korunky Kolín)
CZE045511
1
0
650
 
58.
Kameník Vojtěch (Nymburk)
CZE070994
2
0
600
 
59.
Cmár Mirek (Pečky)
CZE071126
1
0
550
 
Krejčí Zdeněk (Pečky)
CZE001905
1
0
550
 
Kuchta Adam (Čerti Kolín)
CZE054904
1
0
550
 
Mučka Lukáš (Český Brod)
CZE 034244
1
0
550
 
Novotný Jan (Cerhenice)
CZE069456
1
0
550
 
Šimek Milan (Čerti Kolín)
CZE002404
1
0
550
 
65.
Hagovský Bronislav (Praha)
CZE058687
0
1
500
 
Narovcová Michaela (Pečky)
CZE071785
0
1
500
 
67.
Grätz Monika (ŠK Křižáci Barrandov)
CZE061704
1
0
450
 
Kalužík Josef (DC 180 Chemik Polabec)
CZE056474
1
0
450
 
Konůpek Jan (Pečky)
CZE052661
1
0
450
 
Vilím Jan (Pečky)
CZE071128
1
0
450
 
71.
Baleha Igor (Zásmuky)
CZNWRD072
1
0
350
 
Fichtner Patrik (Plzeň)
CZE065500
1
0
350
 
Moravcová Eliška (Cerhenice)
CZE022455
1
0
350
 
Tvrdík Antonín (Třebovle)
CZE000302
1
0
350
 
Zoubek Miroslav ()
CZE062211
1
0
350
 
Žižka Martin (Cerhenice)
CZE069254
1
0
350
 
77.
Konarzewská Markéta (Červené Pečky)
CZE065909
1
0
250
 
Mojko Tomáš (Praha)
CZE071296
1
0
250
 
Nettl Michal (Zásmuky)
CZE067631
1
0
250
 
Sýkora Josef (Cirkus Citrus Pečky)
CZE050697
1
0
250
 
Tucker Lili (Velké Chvalovice)
CZE071132
1
0
250
 
* v případě rovnosti bodů jsou hráči řazeni podle abecedy     
Pečky Tour 2022 - Plechovky Pečky a Cirkus Citrus Pečky - Restaurace Na Hřišti, Bowling Bar - Restaurant Siňorita